Pacientu vizīšu reģistrācijas kārtība

Pacientu vizīšu reģistrācijas kārtība

1. Cienījamais pacient, paldies, ka izvēlējāties SIA We care zobārstniecības pakalpojumus. Lai mūsu sadarbība būtu produktīva, iesakām iepazīties ar vizīšu reģistrēšanas kārtību.


2. We Care iesaka rūpīgi izvēlēties Pakalpojumu saņemšanas datumu un laiku un censties neveikt vizītes atcelšanu.

3. Zobārstniecības pakalpojumu pieteikšana:


3.1. Pacients var sazināties ar We care klīniku, izmantojot wecare.lv mājaslapā norādīto kontaktinformāciju (tālrunis, e-pasts, sociālie tīkli) vai klātienē. Piesakot vizīti, Pacientam jānorāda vēlamais datums, laiks, vārds, uzvārds un kontakttālrunis (vai citas saziņas iespējas), kā arī jāizvēlas Pacienta vajadzībām atbilstošs pakalpojums.


3.2. Pacientu dati tiek apstrādāti saskaņā ar Personas datu apstrādes politiku.


3.3. Dienu pirms vizītes (darba dienās) We Care nosūta Pacientam īsziņu (SMS) ar atgādinājumu par pieteiktās vizītes datumu un laiku un lūgumu "apstiprināt" vai "atcelt" vizīti. Ja atbilde no Pacienta netiek saņemta līdz plkst. 12:00 (dienu pirms vizītes), We Care mēģina sazināties ar Pacientu telefoniski.


3.4. Gadījumos, kad Pacients nav nosūtījis īsziņu ar "Apstiprinājumu" un ar viņu nav iespējams sazināties, We care patur tiesības atcelt vizīti, nosūtot Pacientam īsziņu par vizītes atcelšanu.


3.5. Ierodoties uz vizīti, Pacientam OBLIGĀTI jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, bet pavadošajai personai - pilnvara.


4. Vizītes atcelšana


4.1. We care ir tiesības jebkurā laikā atcelt vizītes pieteikumu un/vai piedāvāt citu apmeklējuma datumu/laiku.


4.2. Gadījumos, kad We care atceļ vai pārceļ vizīti 2 reizes pēc kārtas, Pacientam pienākas 5-10% atlaide nākamajai vizītei (konkrēto atlaidi nosaka We care).


4.3. Gadījumos, kad 2 reizes pēc kārtas vizīte tiek atcelta vai pārcelta pēc Pacienta iniciatīvas, vai arī gadījumos, kad Pacients uz vizīti neierodas, We care patur tiesības pieprasīt priekšapmaksu par pakalpojumu, izrakstot pacientam rēķinu.

SIA We care, Reģistrācijas Nr. 40203068188
Ārstniecības iestādes kods 010001913
Juridiskā/faktiskā adrese:
Ernesta Birznieka-Upīša iela 27-27, Rīga, LV-1011
Konts: LV48HABA0551043442349
Kontakti
Pierakstīties uz vizīti pie mūsu speciālistiem var, zvanot pa telefonu vai rakstot uz mūsu e-pastu
Sīkdatņu piekrišana
Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu vislabāko lietošanas pieredzi. Turpinot jūs piekrītat izmantot sīkfailus. Uzzināt vairāk
Sīkdatņu piekrišana
Sīkdatņu Iestatījumi
Sīkdatnes, kas nepieciešami vietnes pareizai darbībai, vienmēr ir iespējoti.
Citas sīkdatnes ir konfigurējami.
Nepieciešamās sīkdatnes
Nepieciešamās sīkdatnes palīdz padarīt vietni lietojamu, iespējojot pamatfunkcijas, piemēram, navigāciju lapā un piekļuvi drošām vietnes daļām. Tīmekļa vietne nevar pareizi darboties bez šīm sīkdatnēm.
Statistikas sīkdatnes
Disabled
Statistikas sīkfaili palīdz vietņu īpašniekiem saprast, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar vietnēm, vācot un ziņojot informāciju.
Reklāmas sīkdatnes
Disabled
Sīkdatnes, kas ir nepieciešamas, lai novērtētu reklāmas efektivitāti un rādītu tev interesējošo reklāmu.